Skládací deštníky s potiskem

Máte rádi déšť, ale nejste rádi, když na vás prší? Skvělé ukrytí před deštěm vám nabídne skládací deštník, který lze schovat do tašky, batohu nebo kabelky. Dnes už se deštníky dají pořídit ve všech možných barvách a vzorech, takže ho klidně můžete sladit se svým outfitem. A že se vám žádný deštník nelíbí a chcete nějaký originální? Nabízíme skládací https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/destniky/skladaci/, které vám rádi potiskneme.

Skládací deštník

Potisk nabízíme jak fyzickým osobám, tak firmám. Deštník s logem společnosti můžete darovat svým zaměstnancům nebo také obchodním partnerům či zákazníkům. Kvalita deštníků je samozřejmostí, takže se nemusíte bát, že se vám při prvním větším větru zlomí nebo prohne. Potisknutý deštník je výbornou formou propagace. Zvládáme tisknout jak na samotné panely deštníku, tak na vak, ve kterém je deštník schovaný, když je složený. Je pouze na vás, jaké umístění potisku zvolíte. Vaše logo stačí nahrát při objednávce a my už si s tím poradíme. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, stačí nám pouze napsat nebo zavolat. Jsme tu pro vás.

A pokud nejste společnost, která chce deštník se svým logem, nevěště hlavu. I vám vytiskneme cokoliv si budete přát. Pokud máte malé děti, které deštníky neustále ztrácení v šatnách ve škole, není nic jednoduššího, než si nechat na deštník vytisknout obrázek, značku nebo třeba jméno dítěte. Pak už se deštník dítě jen tak neztratí a vždy si ho pozná, a jelikož je skladný, vleze se mu pohodlně do batohu nebo aktovky.

Skládací červený deštník

Deštník je skvělým reklamním předmětem nejen díky své praktičnosti a využití, ale i díky tomu, že se o vaší značce dozví spousta lidí. Deštníkem dáte najevo svým zaměstnancům, obchodním partnerům nebo zákazníkům, že vám na nich záleží a myslíte na jejich pohodlí. Vybrat si u nás můžete z jednobarevných, černých nebo dvoubarevných variant v různých cenových hladinách.