Praktické webovky

Webové stránky mě vždycky zajímaly. Nikdy jsem netušila, že mě webové stránky tak velmi zaujmou. Teď jsem totiž taková, že skoro všechen svůj volný čas trávím na počítači. A protože jsem taky velmi zvědavá, tak vyhledávám takové webové stránky, které mě něčím zaujmou. Už od malička jsem chtěla být nějaká chovatelka zvířat. A proto logicky vyhledávám nějaké webové stránky, která je tématika o zvířatech. A abych byla více přesnější, tak mě velmi zajímají plazy. A tak právě kvůli tomu vyhledávám webové stránky, které se zajímají o plaze.

Webovek je skoro nekonečno.

Začínala jsem doma s malými ještěrkami. A taky se musím tedy přiznat k tomu, že moje první ještěrka byla chycená venku. Bohužel je to tak. V té době jsem ještě nevěděla, že se to nesmí, že jsou ještěrky z venku chráněné. A že se ještěrky z venku nesmějí brát domů že jim to škodí. Ovšem já jsem na to nedala. A ani jsem o tom nevěděla, takže jsem doma měla ještěrky dvě z venku. Jakmile ale čas plynul, tak jsem zjistila, že jde o lepší chov. Proto jsem si řekla, že navštívím nějaké webové stránky, kde mě naučí, jak se o zvířata stará. A jelikož je webových stránek opravdu moc, tak bylo docela složité se v tom všem vyznat.

Doma mám dva počítače.

Naštěstí jsem se ale ve Zverimexu dozvěděla, jaké stránky o chovu plazů jsou ty nejlepší. A byla mi doporučena opravdu skvělá jedna webová stránka, která mě se vším poučila. Byla jsem nadšená. A proto jsem velmi ráda, že existují webové stránky, které lidem umožní, aby se v něčem vzdělali. Navíc webové stránky jsou také vhodné v tom a jsou skvělé, že si i děti můžou na nich něco naučit. Anebo si taky hrát. Existují totiž i hry na webové stránky. myslím, že právě děti jsou velmi nadšené v tom, že si mohou hrát nějaké online hry na počítači. A když to tak vezmu, tak se na webových stránkách taky děti hodně naučí. Jsou tam většinou i anglické výrazy a názvy, takže se dítě formou hry učí taky anglický jazyk, což je v dnešní době docela dost nutné. Webové stránky jsou proto pro mě velmi důležité a jsem ráda, že s nimi umím zacházet.