Rodinná oslava

Životní jubilea si nevybírají dobu, ve které je potřeba je uctít a oslavit. Nastanou a to nejlepší, co může oslavenec udělat, je sezvat celou rodinu a kamarády k oslavě. A protože kovidová situace už druhým rokem těmto akcím nepřeje, je potřeba vymyslet způsob, jak se se svými nejbližšími setkat a přitom se navzájem neohrozit možným virovým přenosem. I když většina z pozvaných hostů bude očkovaná, přesto je potřeba ujistit všechny pozvané, že jim nehrozí nebezpečí nákazy. To je v současnosti možné jediným způsobem. Ještě před vstupem do společných prostor, ve kterých společné setkání proběhne, zajistit pro všechny pozvané antigenní testy z nosu covidexpert.cz. Výsledky tohoto testování jsou k dispozici do dvaceti minut. A to je čas, který určitě všechny zúčastněné uklidní a zbaví obavy z možné nákazy. A negativní testy jsou pro hostitele impulsem ke spokojené oslavě kulatých narozenin.

Narozeninový dort

Ideálním místem, ve kterém je možné antigenní testy provádět, je terasa. Pokud počasí dovolí, využijte k testování vždycky venkovní prostory. V zimních měsících je potřeba připravit hodinu před začátkem oslav oddělený prostor. Pro případ, že by některý z testů byl přece jenom pozitivní. Existuje ještě jedna možnost. Že si může pozvaný host provést antigenní test těsně před odchodem z domova. A tím zaručit svoji bezinfekčnost. Na trhu je dneska těchto testů dostatek.

Ideální místo k testování hostů

Způsob, jakým ho použít, najdete v přibaleném letáku. Je celkem jednoduchý, jenom je potřeba dodržet daná pravidla. Antigenní testy z nosu jsou schopné dnes už provádět i děti. Které tímto procházejí ve školách. Ideálním stavem je vyčištění sliznice před samotným testem vysmrkáním a hned poté provést výtěr z obou nosních dírek. Antigenový extrakční pufr se poté nalije do zkumavky, do které se vloží tampon se vzorkem a promíchá. A nakape na testovací kazetu. Po čase, uvedeném v návodu, se jenom zkontrolujte, jestli se objeví proužek u písmene T. Což potvrdí testovaný vzorek. Přejeme všem pozvaným, aby výsledek jejich testu byl negativní. A pozitivní aby byla společná zábava všech hostů na rodinné oslavě.