Není skříň jako skříň

Ať už bydlíte v domě nebo v bytě, řešíte jistě úložné prostory, kterých není nikdy dost. Nejde přitom pouze o uložení oblečení, ale také ručníků a osušek, lůžkovin a jiných textilií. Každý z nás má zároveň spoustu jiných věcí, které nechceme mít v místnosti jen tak položené. Mohou to být například pomocníci do domácnosti jako vysavač, žehlička, žehlicí prkno a podobně. Ovšem není skříň jako skříň. V některých prostorách může být s umístěním těch běžně dostupných problém. Typickým příkladem takových prostor je podkroví. Řešením je skříň na míru. Potřebujete–li maximálně využít prostor od podlahy až po strop, nehledě na to, jestli máte stropy vysoké nebo nízké, jsou tu velmi praktické vestavěné skříně na míru https://www.sten-skrine.cz/.

Skříň do podkroví

Na našem trhu existuje několik firem, které se výrobou takových skříní zabývají. Najít ale takovou, která by přesně odpovídala Vašim požadavkům, může být oříšek. Často Vás může zaskočit příliš vysoká cena nebo omezený výběr materiálu. Firma STEN vyrábí nábytek na míru už 20 let. Kromě vestavěných skříní na míru vyrábí také kuchyně, šatny, knihovny, předsíňové stěny, noční stolky a ostatní nábytek.

Rohová skříň

Při výrobě používají materiály nejvyšší kvality. Můžete si vybrat z široké škály materiálů. V nabídce jsou také různé typy výplně skříňových dveří – jako jsou ratan, bambus nebo sklo. Aby byla Vaše skříň naprostý originál, můžete si nechat posuvné skleněné dveře potisknout libovolným motivem a získat tak opravdu jedinečný vzhled Vašeho interiéru. Pro lepší představu výsledného vzhledu slouží počítačová 3D vizualizace. Přes vysokou kvalitu materiálu a služeb si zde zakládají na příznivé ceně. Samozřejmostí je individuální přístup. Pokud tedy chcete jedinečnou skříň, která přesně zapadne do Vašeho interiéru a vkusně doladí jeho vzhled, tak doporučuji. Věřím, že budete spokojeni stejně jako spousta zákazníků před Vámi.