Půjčení větší částky

Když už mluvíme o větší částce, musíme si trochu upřesnit, o čem se budeme bavit. Pro některých druh lidí je větší částka i dvacetikoruna. Nutně ji potřebují na vlak či autobus, a tak, stojíce na nárožích, či jiných exponovaných místech loudí po desetikoruně a když dostanou dvacet, jsou v sedmém, nebi. Ihned pak běží na nádraží, kde si kýženou jízdenku zakoupí. Ano, jsou zde pomluvy, že je použijí ke koupi krabicového vína, či jiných lihových pochutin. Nu, nevím, možné je všechno. Ovšem my se zde nebudeme zabývat zapůjčením dvaceti korunových a menších obnosů, ba ani těmi do sto korun nebo pěti set. Tyto částky se půjčují mezi kamarády v hospodě zhruba u sedmého či šestnáctého piva. Jejich pozdější problémy s vrácením také neřeší exekutor nebo soud, ale řádná pranice, někdy i s poničeným chrupem. Rváči pak cucají jídlo hadičkou a hořekují nad osudem.

euro bankovky

My si zde budeme spolu povídat, tedy, přesněji vy si zde přečtete o půjčkách šesti a vícemístných částek.

Takové jsou potřeba sice jen zřídkakdy v životě, i když jsou zajisté jedinci, kteří by takové sumy potřebovali každý týden. Ale ty také vynecháme.

Pokud chcete skutečně vyšší částku, nezbývá, než pumpnout známe, příbuzné nebo kamarády. Vzhledem k tomu, že asi nikdo z nich takovou částkou disponovat nebude, nezbude vám než zajít do banky. Jenže zde vám nebudou stačit vaše příjmy, takže odsud odcházíte bez úspěchu.

spousta mincí

Nevadí, nic si z toho nedělejte, ale využijte věc, jež se nazývá americká hypotéka bez dokládání příjmů. Je to v podstatě podobná půjčka, jakou byste dostali v bance, kdyby tam tolik netrvali na kdejaké s odpuštěním, pitomosti. U této americké půjčky sice samozřejmě musíte také splnit jisté podmínky, ale z příjmu se zde nedělá tragédie, a proto mohou být peníze poskytnuty i bez jeho dokládání. A to velmi rychle. Jen musíte splnit podmínky a a pak podepsat smlouvu.