Stavba betonového plotu

Betonové ploty mají obrovskou výhodu v pevnosti a také své životnosti, protože jen tak je něco nepřekoná. Zaměstnanci Vám ho kompletně postaví.

Stavba betonového plotu

Pevný jako skála

Oplocený pozemek je skutečně velmi důležité oplocení, na které se můžeme vždy spolehnout, aby se na pozemek nedostal nikdo nevítaný. Plotů je hned mnoho druhů, protože každý má nějaké výhody a cenovou relaci, kdy je na každém z nás, aby si vybral pro sebe ten nejvhodnější. Jedním z nejprodávanějších je rozhodně drátěný plot, který je pletený do tvaru kosočtverec. Dobře se staví, je za dobrou cenu a poměrně dost výstižné, ale zvěř či zloději jej můžou snadno překonat.

želzný plot

Dále můžeme zvolit dřevěný plot, což je přírodní materiál a hodí se třeba na zahrádku a prostorů s okrasnými rostlinami. Pokud mají jednotlivá prkna mezi sebou jen malé mezery, tak získáte soukromí, ale o dřevo se musíte starat. A proto je mnohdy nejlepší koupit betonový plot, kde máte naprosté soukromí, a hlavně je velmi pevný. Věřte, že beton i v přírodě vydrží opravdu dlouho a s minimální údržbou.

Montáž

Betonové ploty jako jiné mají daný postup stavby, http://www.trendkolin.cz/stavby/index.html protože skutečně se tak dá dosáhnout skvělého výsledku. Prvním krokem je demolice starého plotu, protože ten už nesplňuje naše požadavky a je nám už k ničemu. Až se ho zbavíme a vyrovnáme si terén, tak se můžeme vrhnout na vyměřování. To je opravdu velmi důležité, protože jinak nám nebudou strojky od sebe rozměrově sedět, což by znamenalo i nerovný celý plot.

místo stavby

Po vyměření jam je potřeba je kompletně vykopat. Následně se do nich umístí strojky, které se vyrovnají a následně zalijí betonem. Až dostatečně zatvrdne, tak se mezi jednotlivé stojky začnou zasouvat betonové desky. Takto to pokračuje až se poskládá celý plot. Samozřejmě je více typů, kdy třeba při kombinaci se dřevem se postup o něco liší. Abyste měli představu o tom, kolik Vás to všechno vyjde, tak se vše dozvíte za pomocí betonové ploty kalkulace, kdy se na míru počítá výsledná částka.