Chcete se mít i doma na čem pořádně vyřádit?

snaha, muž, okurky

Nejenom posilovna, ale v dnešní době i klasické byty či domy mohou být vybaveny profesionálním nářadím, na kterém můžete ukázat, co umíte a co dokážete. Klasické odreagování, posilování a cvičení v domácích podmínkách je stejně zábavné, jako chození do posilovny, kde trávíte jistě spoustu času. Prostřídejte to s domácím cvičením a také posilováním, abyste se neustále udržovali v té správné kondici. Navíc doma si můžete bouchnout a praštit naprosto kdykoliv, když budete mít chuť.

K tomu je nejvhodnější právě boxovací pytel stojící, který přináší velice variabilní využití, bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do zdí, nebo složitého jiného budování, ukotvování a bez dalších těžkých a stavebních prací.

činka

i. Neotevřete ani láhev s okurkami? Pak to už opravdu chce něco začít dělat se svým tělem. Začněte zlehka cvičit a posilovat a dopracujete se jistě velice rychle i k dalším vynikajícím výsledkům a nakonec možná sami zjistíte, že už to není jenom nutnost, pro kterou jste začali, abyste měli více svalové hmoty, ale že je to touha, pro kterou žijete, díky které se chcete neustále posouvat dál, zvyšovat si své hranice a zkoušet nové a vyšší nároky toho, co dokážete. Nakonec vás to možná natolik pohltí, že budete posilovat nebo cvičit profesionálně a to v jakémkoliv ohledu. Mnoho lidí to po pár začátcích natolik zláká, že je to opravdu začne bavit.

Bouchněte si kdykoliv, kdy máte náladu a chuť

Samostatně jsou pytel a podstavec tohoto trenažéru. Snadno se obě části montují a skvěle a pevně drží. Pytel váží okolo 16 kg písku. Podstavec je daleko těžší, ten obsahuje až 70 kg písku, aby se nepohnul a vydržel i ty nejsilnější zásahy. Jakékoliv údery či kopy celá konstrukce snadno ustojí. Velice vhodný je pro skupinové cvičení, ale také pro samostatný individuální trénink. Hodí se skvěle do jakéhokoliv bytu nebo fitness centra. Nemusí se nic vrtat, takže jeho postavení je velice snadné.

muž, kapuca, svaly, ruce