Když zásnuby, tak i s prstenem

Jo, je to pěkné. Zasnoubit se s dívkou, která pro Vás znamená celý svět. Co svět, celý vesmír, to je opravdu důležitý životní krok! Uvidíte, jak Vaše dívka bude překvapena a dojata zároveň. Vždyť Vy jí před celým světem ukážete,
· jak moc ji milujete,
· jak je Váš život bez její přítomnosti prázdný,
· jak si neumíte představit, že byste bez ní mohl existovat,
· jak je Vaše rozhodnutí zestárnout po jejím boku pravdivé!

ruce, růže, prsten

Bude to velmi dojemná chvilka.
Jste na takovou chvilku připraven? Kdy nastane? Za jakých okolností ji požádáte o ruku? Prohlédl jste si důkladně zásnubní prsteny, abyste vybral ten nejkrásnější?
To není nic jednoduchého. Nemůžete přece večer při sledování vědomostní soutěže jí jen tak na okraj říct: Co kdybychom se vzali? To byste tomu dal! Musíte být připraven, abyste svou dívku získal do posledního detailu.

Počítáte s tím, že Vás odmítne? Pokud si nejste jisti, pak si to raději pojistěte netradičním předáním zásnubního prstenu! Získáte cenné body pro kladnou odpověď na Vaši otázku, zda si Vás Vaše dívka vezme za muže!
V zimě můžete využít sněhové nadílky a Vámi vybraný zásnubní prsten se může třpytit na sněhové kouli v záplavě slunečních paprsků.

Nebo půjdete do klasiky a na společné sváteční večeři, např. při výročí prvního polibku, nebo prvního rande, a to vážně zabírá, protože si pamatujete výjimečné situace, můžete jiskřivý zásnubní prsten věnovat v květu růže. Jen jej nedávejte do sklenky se šampaňským. Aby se Vám dívka nezadusila dřív, než se vyjádříte. Ne, černý humor se k této výjimečné situaci opravdu nehodí.

Dokonalé zásnubní prstenyby měly mít diamant, takže by bylo dobré, abyste našetřenými penězi opravdu nešetřil. Vždyť je Vaše rozhodnutí na celý život! Neměl byste tedy vybírat podle ceny, ale podle krásy. Váš prsten bude dívka nosit celý život. Později i s prstenem snubním.

rukavice, sněhová koule, prsten