Oblékání

V dnešní době je móda dosti povolená. Vlastně si na sebe můžete vzít cokoliv chcete a nebudete vypadat divně. Záleží samozřejmě v jaké společnosti jste a třeba kolik Vám je let. Rozhodně není vhodné abyste si třeba ve čtyřiceti letech do divadla vzali minisukni a tílko. Toto oblečení je samozřejmě zcela nevhodné v jakémkoliv věku do divadla.  

Dáma

Přestože je mód dnes opravdu volnější jsou stále jisté meze, mezi kterými bychom se měli pohybovat. Když se občas dívám na různé udílení cen v Americe opravdu mě udivuje, jak si na sebe takové oblečení může někdo vzít na veřejnosti. Skutečně je pro mě stále záhadou, jak se někdo nemůže cítit trapně. Samozřejmě je na každém, jak se obléká a jak chce vypadat.  

Jaký je Váš názor na módu? Já osobně s ní mám velký problém. Nikdy jsem nebyla zrovna znalá toho, co se nosí a co je zrovna v módě. Je pro mě pořád těžké nějak nosit to co nosí ostatní. Pro mě je móda něco, co neurčuje společnost. Určuji si jí já sama. Budu vždy nosit to co se líbí mě a co chci já. Myslím, že by to tak měli mít všichni. Nikdo by se neměl oblékat podle toho co nosí ostatní, měli bychom být sami sebou.  

Motorka

Samozřejmě móda není jen o oblečení. Jsou tu také různé módní doplňky jako třeba brýle, náramky, prstýnky a tak podobně. Také samozřejmě nesmíme vynechat boty. Módní doplňky, to je, troufám si říct, moje parketa. Většinou nosím více prstýnků a náramků, než mám doma oblečení.  

Vždy jsem obdivovala ty lidi, kteří se umí obléct tak krásně, že jim to nejen sluší k jejich typu postavy, ale také vypadají moderně. Takové umění je pro mě naprosto nepochopitelné a skvělé. Ráda bych se to někdy také naučila. Abych se dokázala obléct podle toho, jak se mi to líbí a podle mého vkusu, ale zároveň abych vypadala svěže a hezky. Pro mě to bude pořád záhada. Jak jste na tom Vy? Dělá Vám to také problém jako mne, anebo jste přirozený talent?