Zabavte své dítě

Začíná zima a s tím také rozhodování kam vzít svou rodinu na dovolenou, v létě máte jasno, protože sluníčko a moře či bazén má každý rád. V hotelu můžete své dítě svěřit takzvaným animátorům a ty se o jeho program postarají, budete mít jistotu, že se Vaše dítě zabaví a pozná také spoustu kamarádů. Nebo můžete v létě vyrazit na výlet spojený s koupáním. V zimě je to horší zvláště pokud je dítě malé…bobovat s ním celý den nevydržíte, hlavně je velmi pravděpodobné, že malé dítě při delším pobytu venku v mrazu a na sněhu prochladne. Ženy rády zavítají na různé wellness procedury, například masáže, sauny, vířivky…Muži si zase rádi zalyžují ať už jde o sjezdové lyže či o běžky.
sjezdovka v plném proudu

Je lepší vyrazit s dítětem na hory až když je mu kolem pěti let, v tomto věku se může dítě začít učit lyžovat a tím pádem se nebudete nudit vy, ale ani dítě. Jako první je dobré vybrat si to správné místo na dovolenou s dítětem, aby tam bylo mnoho vyžití a musíte se přesvědčit, zda je možné tam dítě naučit lyžovat. Další důležitý bod je lyžařské vybavení , je důležité aby bylo vybrané přesně pro dítě, musí mít teplou bundu a lyžařské kalhoty, které nám zaručují, že promoknou co nejméně, v každé specializované sportovní prodejně nám prodavači dokáží doporučit přesně to co potřebujeme. Dále jsou důležité lyže, lyžáky, hůlky, helma a ochrana páteře tzv. páteřák. Toto vybavení většinou doporučuji půjčit až na místě v nějaké místní půjčovně, či v nějaké půjčovně kterou máme poblíž, protože malé děti rychle rostou a vybavení bychom mohli kupovat každý rok nové. Nebo se Vám také může stát, že dítěti koupíte lyžařské vybavení, ale ono zjistí, že lyže nejsou nic pro něj a nebude na nich chtít jezdit.
dítě na lyžích)

Dítě můžete na lyžích učit sami či si najít nějakou lyžařskou školu, instruktoři v těchto školách jsou velmi zkušení a naučí Vaše dítě po malých krůčkách bezpečně jezdit po sjezdovce.