Vybíráme pouzdro na Huawei P20 Lite

Mobilní telefon se dnes stává běžnou součástí života, prakticky každý z nás se s ním alespoň jednou setkal a vlastní telefonní přístroj má k dispozici dokonce i většina seniorů. Jeho výhody jsou ve srovnání s pevnou linkou zcela zjevné – především možnost být v kontaktu kdekoli a kdykoli. K telefonnímu přístroji patří i ochranné pouzdro, plní funkci praktickou, ale zároveň estetickou.

mobilní telefon

Některé typy těchto výrobků poskytují mnohem širší možnosti zabezpečení před prachem, vodou a vlhkostí a před pádem na zem – jsou to však spíše výjimečně požadovaná řešení, nejvíce obalů na mobil se totiž prodává ve dvou základních typech – gelový obal a pouzdro ve tvaru rozevírající se knížky. Cenově se jedná o přibližně stejné kategorie a tak se vyplatí volit mezi nimi to, které nás nejvíce oslovuje, spíše z jiných důvodů.

manažer s telefonem

Praktické hledisko – kdo má mobil v ruce v průběhu dne mnoho hodin, neustále využívá jeho dotykový displej a je s ním takto v těsném kontaktu, tomu se vyplatí jednodušší řešení v podobě gelového obalu. Do něho přístroj zapadne ze všech stran, chrání jeho zadní část a v případě, že využijete i tvrzeného skla, máte jej zabezpečený před mechanickým poškozením. Takto se snadno vejde do kapsy, do přihrádky v tašce a je tím pádem připraven v tzv. pohotovostní pozici. Gelových odlitků se vyrábí velké množství a jistě si pro ten svůj telefon vyberete z široké nabídky různých barev a motivů.

Estetické důvody – kdo má zájem mít svůj telefon chráněný a zároveň jej využívat jako estetický doplněk ke svému životnímu stylu, měl by zvolit raději pouzdro na Huawei P20 Lite https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120 ve tvaru knížky. Vyrábí se většinou z umělé kůže (koženky) a jsou to vzhledem k jejich nízké ceně velmi pěkné designérské kousky. Připomínají rozevírající se zápisník či kalendář, zhotovují se v mnoha barevných odstínech, některé mají na povrchu potisk či rytinu s různými motivy, které vytváří průmysloví designéři a výtvarníci z celého světa. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a některé z nich mohou být i velmi reprezentativní.