Virtuální krása

Viděli jste někoho známého nebo slavného, kdo změnil svůj zevnějšek, a rádi byste se inspirovali? Začnete na internetu vyhledávat nový typ účesu, líčení nebo brýlí. Když už si dáte práci s vyhledáním odborníka, který se danému zkrášlení věnuje, a rozhodnete se objednat, čím více se termín změny blíží, přichází klasické váhání. Udělala jsem dobře? Nebudu svého kroku litovat, co když mi nový účes nebude slušet a bude dlouho trvat, než vlasy dorostou? Jsou to klasické otázky váhajících, nerozhodných, méně odvážných. Od toho tu ale máme moderní technologie, které nám v rozhodování pomohou.kosmetika
Virtuální líčení nebo stylista je technologie, kterou některé kosmetické značky dotáhly k dokonalosti. Stačí stáhnout do svého telefonu mobilní aplikaci. Vyfotíte si selfie, aplikace si naskenuje Váš obličej a pak si můžete se svým zevnějškem hrát, co hrdlo ráčí. Je možné použít odkaz na internetu nebo přímo na stránkách Vaší oblíbené kosmetické značky. Některé již tuto možnost nabízejí přímo v kamenných obchodech.
Vyberete si produkty, odstíny, účesy a ladíte a ladíte, dokud nebudete se svým vzhledem spokojeni. Pokud svůj zkrášlovací proces dokončíte, program Vám sám sepíše seznam Vámi použitých produktů s vyčíslením celkové částky. Pak již není nic jednoduššího než zkontrolovat obsah Vaší peněženky a jít směle do toho.
Program se nezaměřuje pouze na líčení a účesy, můžete si tam vybírat odstíny laků na nehty, obroučky brýlí a další.líčení očí
Tato virtuální vymoženost je velikou výhodou pro ty, co nemají rádi krok do neznáma. A i když se nakonec ke změně nerozhodnete, není špatné pobavit sám sebe a své přátele, kterým můžete takto vytvořené změny posílat přes sociální sítě. Je zajímavé vidět sám sebe s účesem Elvise nebo Marilyn Monroe, se zelenými vlasy nebo fialovými stíny a nakonec uznat, že to z Vás hvězdu neudělá, a že se budete držet toho, na co jste léta zvyklí. Bez vyzkoušení byste na to ale nikdy nepřišli.