Uspořádejte tu nejlepší párty


Pořádání párty je náročné, ale může to být zároveň i velká zábava. Při přípravě párty je třeba hodně věcí zařídit. Párty můžete pořádat pro nejrůznější události. Narozeniny, výročí, svatba, křtiny, významná událost jako je povýšení, promoce a podobné. Ale párty nemusíte pořádat ani k žádné významné příležitosti. Můžete ji pořádat jen tak, jednoduše kvůli tomu, že se chcete sejít s rodinou, přáteli nebo svými známými. První, co musíte vyřešit u párty, je výběr místa. Záleží na vašem rozpočtu a také na počtu hostů.

balonky

Pokud máte jen malý byt a chcete například čtyřicet hostů, těžko se vlezou do vašeho bytu. Naštěstí existuje mnoho míst, které si můžete pronajmout. Pokud uvažujete o pořádání párty venku, vhodnou alternativou pro různé obytné budovy jsou párty stany. Pronájem párty stanu vám může zachránit každou párty pořádanou venku. Schováte pod něj hosty, ale i další věcí, které by neměli zmoknout, nebo být vystaveny jiným přírodním živlům, jako vítr. Hudební aparatura, jídlo, výzdoba.

Když už je řeč o jídle, budete muset samozřejmě vyřešit i tohle. Jedním z možných řešení je najmutí cateringové služby, ale pokud se jedná o menší párty, bude vám stačit například donáška jídla. Případně můžete jídlo připravit zcela sami, pokud jste si v kuchyni jistí a máte trpělivost.

alkohol

Důležité je také dostatečně dopředu zajistit pití. Toho na párty bývá velká spotřeba. Různé nealko a také určitě víte, že většina párty se neobejde bez alkoholu. Je teda třeba zajistit láhve tvrdého alkoholu, a případně zajistit třeba bečku s pivem.

Dostatečně dopředu nechte natisknout pozvánky, kde bude čas a místo konání. Pozvánky ale nejsou nutností, pokud se jedná o neformální, menší párty, stačí, když hosty pozvete osobně anebo prostřednictvím zpráv. Záleží na tom, o jaký typ události je a jak moc formální bude.