Společnost pro všechny

Cítíte se sami? Tak proč si nenajdete něco kde byste mohli být ve společnosti? Cítíte se třeba sami, protože nemáte někoho, kdo by vás vyslechl nebo porozuměl. Uzavíráte se do sebe, ale úplně zapomínáte na to, že ve skutečném světě na vás čeká nějaká parta, která vás chce mít ráda a podporovat vás. Byli byste ve společnosti a poznali byste jak nové lidi, tak i nové koníčky, zajímavé další věci. Třeba byste začali chodit na party nebo na jógu.

Proč je společnost důležitá? Protože člověk, který se neudržuje v kolektivu jak s přáteli nebo v práci mezi kolegy, tak má pak větší problém zapadnout. Víte… řeknu vám jeden příběh jedné holčiny. Půlka rodiny jí umřela. Má jenom maminku, babičku a svého přítele. Dívka, která byla psychicky nemocná a nikdo nechápal co jí je. Jen ona sama to věděla a měla velký problém vyjít na ulici a jít si nakoupit.

společnost

Ale po roce se vyléčila a naučila se komunikovat s lidmi a teď je prodavačka a pomáhá zákazníkům. Někdy to je pro ni těžké a úplně tomu rozumím, protože jsem sama introvert a sama jsem s tím měla nějaký malý problémy.

Ale musím vám říct, že společnost je skvělá věc. Protože mládí máte jenom jedno a pokud chcete ve stáří na něco vzpomínat, tak to musí stát za to. No a ne? Ano!!!

zážitek

Věřte mi. Najděte si něco, co vás bude bavit a budete mít i skvělý pocit, že děláte i něco pro sebe.

Pro lidi, co s tím mají problém. Zítra se zkuste podívat na nějaký kroužek nebo něco co by se vám líbilo. A pak uvidíte, že jste vyhráli nad sebou.

Popravdě já jsem se našla v cyklistice a také v psaní článku. Ale nejsem ve společnosti a od toho mám přítele a jeho přátele. Je to skvělý. Být někdy s přáteli a pít pár drinků. Vypnete a posloucháte jiné příběhy než ty vaše. Společnost je důležitá pro vás, mě, tebe. Prostě všechny. Nejlepší zážitky se tvoří ve společnosti.