Na provozních kapalinách se nevyplatí šetřit

Houghton patří mezi značky s bohatou tradicí výroby provozních kapalin. Zkušenosti totiž inženýři z tohoto podniku totiž získávají již od devatenáctého století, a to konkrétně od roku 1856, kdy byla tato společnost ve Spojených státech amerických založena. Díky těmto, více jak stoletým zkušenostem, může firma nabídnout opravdu mnoho produktů. Ačkoliv se toho od založení firmy změnilo opravdu vše, značka Houghton nabízí stále to stejné – prvotřídní kvalitu.

olej

Z jakých produktů můžete vybírat?

  • Provozní kapaliny do všech možných strojních zařízení
  • Plastická maziva nebo kluzné laky
  • Obráběcí nebo tvářecí kapaliny
  • Čisticí prostředky

Díky bohatému sortimentu této značky si přijde na své skutečně každý. Je proto dobré vědět o různých možnostech produktových řad značky Houghton, a právě těchto produktových řad využívat.

sudy

Ať už vlastníte stavební stroje, které vyžadují hydraulické oleje té nejvyšší jakosti, nebo snad provozujete obráběcí stroje, v sortimentu si vyberete. Jedná se o produktové řady s různými stupni, díky kterým si vybere jak menší živnostník, tak velká korporace, která na provozních kapalinách nemusí ani při nejmenším šetřit.
Při výběru v sortimentu Houghton se můžete orientovat dle několika parametrů. Ať už to však bude cena nebo třeba zaměření vámi vybíraného produktu, můžete mít stoprocentní jistotu, že tato značka vás nezklame, ale že naopak překvapí tím, jak vysoká kvalita dokáže být dostupná. Stačí vědět, který konkrétní produkt potřebujete. I pro případy, kdy byste si nevěděli s výběrem rady, je tu řešení v podobě odborného poradenství, kde najdete řešení naprosto vždy, a to i v situacích, kdy si myslíte, že jste s výběrem koncích. Proto využijte veškerého potenciálu tohoto výrobního závodu a vybavte svá strojní zařízení kvalitními kapalinami.