Moderní domy pro všechny


Spousta lidí touží po životě v rodinném domě. Lidé chtějí mít klid od zvědavých sousedů a také více soukromí. V neposlední řadě touží po těším prostoru pro život, a čas i po zahradě. Nic z toho jim většinou byty nemohou nabídnout, a proto je taková poptávka po stavebních pozemcích. Kdo sehnal hezký pozemek za dobrou cenu, ten má velkou dávku štěstí, protože dnes je pozemků méně, a jsou samozřejmě dražší a dražší. I stavba domu se v posledních letech zdražila natolik, že se propadl i trh s hypotékami.

nový bungalov

Pokud ale máte finance zajištěny a pozemek už jste koupili, asi teď přemýšlíte, jestli si dům nenechat postavit firmou. Je fakt, že stavba svépomocí vám může ušetřit peníze, ale stavba od firmy vám ušetří čas. Pokud jde všechno podle plánu, stavba domu od firmy bude o mnoho rychlejší než stavba svépomocí. Jestli aktuálně hledáte někoho, kdo je vám dům postavit za pár týdnů až měsíců, jste tu správně. Stavíme dřevostavby i zděné domy, a mezi naše nejoblíbenější typové projekty patří bungalov 5+kk, který poskytne spoustu prostoru pro rodiny s dětmi.

Postavili jsme už desítky domů, které slouží jejich majitelům na maximum. Naše domy jsou totiž vybaveny moderními technologiemi, díky kterým klienti šetří náklady za vytápění i za elektřinu. Solární panely a tepelná čerpadla jsou prvky, které instalujeme do našich domů, abychom klientům poskytli nízkoenergetické bydlení. Jestli spěcháte na stěhování do nového domu, vyberte si některou za nich dřevostaveb. Naše domy včetně půdorysů si můžete prohlédnout na našem webu. Najít zde můžete i fotografie hotových domů. Všechny domy jsou předávány kompletně hotové, a chybí jim jen kuchyňské linky. Ty si klienti chtějí vyřešit sami.

stavba domu

Co můžete mít?
Nabízíme několik typových projektů samostatných domů, domů s garáží nebo s pergolou či terasou. Vyberte si u nás svůj nový domov za cenu, která začíná na méně než 4 milionech korun.