Jakou obálku si vyberete vy? Tu barevnou anebo s odnosným uchem?

Řešíte, jak nejlépe zabalit vaše zboží? Vyzkoušejte plastové obálky! Možná vás překvapí, že mají oproti tolik oblíbeným kartonovým krabicím mnoho výhod.
Kartonové krabice jsou nejoblíbenějším způsobem balení zásilek. Nicméně lidé, a především velcí odesílatelé by si měli uvědomit, že se stále jedná jen a pouze o papír, který má svá přirozená omezení.
Papír je jistě skvělý materiál, ale v první řadě se nesnáší s vodou. Stačí jí poměrně málo k tomu, aby vykonala své – krabice se rozmáčí, a spolu s ní i obsah zásilky, pokud není jinak ochráněn. A potkat vodu na cestě od odesílatele k adresátovi není nic složitého – stačí pořádný liják anebo vlhký sklad.
rohlík v plastovém pytlíku
Další nevýhodou lepenkových krabic je jistě to, že jsou těžké, a poměrně neforemné. Náročné je už jen jejich skladování, protože zaberou opravdu mnoho místa. A jsou těžké, a špatně se s nimi manipuluje. Jen si vezměte, co všechno musíte udělat, abyste vypravili jeden jediný balíček. Musíte krabici poskládat, přelepit, ideálně také převázat. Ale i když se budete opravdu snažit, stále v ní bude plno vzduchu a jen málokdy vyplní obsah celou krabici. A problém je v tom, že za rozměry a váhu zásilky se platí. Takže když si zvolíte obal, který obsahu padne na míru, nebudete platit nic navíc, tím spíše, když skoro nic neváží. Můžete tak za doručování ušetřit a získat další konkurenční výhodu, kterou vaši zákazníci ocení.
A samozřejmě máte z čeho vybírat.
červený sáček v trávě
Můžete volit z igelitových sáčků o různých tloušťkách. Máte na výběr z celé řady různých rozměrů, a můžete si případně nechat zhotovit takový, který bude vašim výrobkům ulitý na míru. Můžete vybírat sáčky opatřené praktickým odnosným uchem. A pokud se vám náhodou nelíbí, že jsou z vnější strany bílé, není nic snazšího, než si pořídit barevné plastové obálky. Budou stejně diskrétní, ale mnohem veselejší.