Domácí výrobník vody

Skvělého pomocníka do domácnosti dnes seženete v každé elektro prodejně pod názvem Sodastream. Vybrat si můžete jak manuální, tak elektrický, který je o mnoho komfortnější. Jeho výhoda je nepopiratelná a spočívá především v tom, že se nemusíte tahat s těžkými balíky lahví z obchodu. Navíc šetříte životní prostředí, protože stačí si jen spočítat, před kolika plastovými lahvemi uchráníte jeho používáním přírodu. A protože si vodu vyrábíte z čerstvé kohoutkové vody,  nemůže se stát, že se v ní rozmnoží zdraví škodlivé bakterie.
skleněná láhev.jpg 
JEDNODUCHÉ I PRO VAŠE DÍTĚ
Ovládání Sodastreamu i jeho příslušenství je velmi jednoduché. Do zadní části přístroje pouze zašroubujete výměnnou bombičku s plynovou náplní, která vám vydrží na desítky litrů čerstvé vody, a je připraven k použití. Už větší děti si s ním poradí velmi dobře a zvyknou si dodržovat pitný režim. Stačí jen nasadit lahev a přístroj obstará vše sám. Vodu poté lze ochutit sirupem nebo kouskem ovoce.
nápoje s ovocem.jpg
 
ZÁLEŽÍ JEN NA VÁS, JAK MOC BUDE PERLIVÁ
Na domácím výrobníku vody oceníte nejvíce to, že se rozhodně nemusíte nutit do pití mnoha bublinek, které ne každý dobře snáší. Vy si prostě sami vyberete, jak moc perlivou vodu si vyrobíte.  Zatímco u manuálního přístroje musíte získat zkušenost, kolikrát zmáčknout tlačítko, abyste si vyrobili stupeň perlivosti dle své chuti, u elektrického jedním stiskem aktivujete nízkou, střední, vysokou nebo turbo úroveň sycení. 
 soda stream.jpg
KAŽDÝ SVOJI LAHEV
Snadnou přípravu a ovládání ještě umocňuje vyjímatelná lahev, do které si přímo nápoj připravíte. Každý člen rodiny tak může mít do práce nebo do školy svoji, rozlišenou podle barvy. A aby to nebyla nuda, i sirupy si lze k Sodastreamu vybrat s mnoha příchutěmi tak, abyste vždy vytvořili lákavý nápoj. Můžete si vybrat osvěžující pití s ovocným cukrem i bez něj, s kolou, ledovým čajem, vitamínové či s koktejlovou příchutí.