Dokonalá levandulová limonáda

A máme tu pomaličku zase léto. Léto vyhlížíme skoro všichni. Dny jsou delší, dá se podnikat spousta věcí venku, sívat sluníčko, všude je pozitivní nálada a energie, a počasí přímo vybízí k pobytu venku. Jen si vzpomeňte, jak chodíte městem, a u toho popíjíte nějakou dobrou limonádu, nebo třeba jíte zmrzlinu. Asi často, že? Velmi oblíbenou letní limonádou je bezesporu levandulová limonáda https://eshop.koldokol.cz/limonada-levandulova-330ml-bio/. Tu najdete u nás. A proč byste jí měli dát přednost?

levandulová limonáda

Obsahuje jen

– Jemně perlivou vodu
– Výluh z levandule
– Řepný cukr
– Citronovou šťávu
– Oxid uhličitý

Nehledejte ve složení žádnou zbytečnou chemii navíc. Všechno jsou to přírodní BIO složky a složky, bez kterých limonáda ve skle, a hlavně ta trvanlivá, zkrátka vyrobit nejde. K výrobě používáme jen nejlepší složky, aby byla chuť opravdu skvělá. Protože je ve skle, je i poměrně ekologická, sklo se dá recyklovat, a ubývá tak zbytečných plastů.

levandulové pole

Výrobou BIO produktů se zabýváme už dlouho, a dokázali jsme vymyslet taková složení, která neobsahují navíc nic, co by mohlo ubrat na kvalitě či chuti. Vyzkoušejte levandulovou limonádu, která vám výraznou, a přesto jemnou chutí vyrazí dech.

Nejen levandule
Protože víme, že levandule může být pro někoho velmi výrazná, v nabídce máme i další druhy limonád. I ty jsou složením velmi kvalitní, a chuť mají stejně skvělou. Ochutnat u nás můžete třeba pampelišku nebo bez. Co je na tom nejlepší? Že si limonády můžete nakoupit ve větším množství, a cucat je kdykoliv budete mít chuť. Můžete se i podělit s návštěvou, otázka ale je, zda tak lahodnou limonádu přiznáte. 🙂

Naše limonády najdete přímo na našem e-shopu, a v lokálních obchodech s dobrým pitím. Pokud budete nakupovat u nás, můžete přihodit i další BIO produkty, které vás dostanou. Můžete vyzkoušet marmelády, které máme i bez cukru, nebo třeba zdravou variantu těstovin.